Urny

W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosła w Polsce popularność pochówków kremacyjnych. Szacuje się, że obecnie w naszym kraju już co trzeci pogrzeb odbywa się w formie kremacji. Polscy producenci urn nieustannie poszerzają wzornictwo, oferując dziś nie tylko urny z kamienia, drewna czy metalu, ale także tworzyw biodegradowalnych.

Szeroką gamę wzorów i kształtów nawiązujących do wzornictwa funeralnego dopełniają dziś również takie, które wiążą się z zawodem lub pasją osoby zmarłej. Obok klasycznych, stonowanych urn znajdują się również takie w kształcie piłki futbolowej, serca, łzy czy kryształu. W katalogu zakładu pogrzebowego Hermes w Warszawie znajdziecie Państwo szeroki wybór urn, podzielony ze względu na materiał, z jakiego zostały one wykonane. Jesteśmy przekonani, że ta różnorodność modeli pozwoli Państwu wybrać ten najbardziej odpowiedni dla pożegnania bliskiej osoby.

W ramach usług pogrzebowych Hermes świadczymy również sprzedaż specjalnych trumien kremacyjnych, wykonanych z ekologicznego drewna, bez dodatku lakierów, ani metalowych czy plastikowych ozdób. Oferujemy dopełnienie wszelkich formalności związanych z kremacją osoby zmarłej.

katalog_dewi